Квартал Витоша, София

София
2.4
9 отзива
от живущи в квартала

Витоша е жилищен и вилен квартал в едноименния район, разположен в подножието на планината, между бул. Черни връх и Околовръстния път. Кварталът съчет…

Подходящ за / Време до центъра

Подходящ за: Заможни купувачи · Хора без кола · Млади семейства Време до центъра: 16 мин с метро · 26-34 мин с кола

Колко струва моят апартамент?

Получете оценка на вашият имот за секунди

Отзиви за Витоша(9)

Витоша

от ВМ

Чист въздух и млади хора

0
23 юни 2026 г.

Пълна мизерия

от forty o.

Няма тротоари, места за паркиране, канализация само дупки, кал, прах и боклуци ама иначе е пълно с коли за по 200к

0
23 юни 2026 г.

кочина

от ц ц.

кочина кочина кочина

0
17 юни 2026 г.

Отвратителен квартал

от Б И.

Презастроено, няма улици, няма тротоари, няма площадки, няма зеленина, няма детски градини. Всяко петно зеленина се застрои. Насели се с много селяни, които изобщо не се грижат за квартала.

Спират по тротоари, карат в забранени улици. За жалост се напълни с измет. Преди 15 години не беше така.

0
28 май 2026 г.

Уникално място до зоопарк

от Филип К.

Уникално място до зоопарк широки тротоари по Филип Кутев.В Рейна е чудесно

-1
25 май 2026 г.

свиреп боклук квартал

от Иван Б.

изключително зле направен, без никакви регулации и липса на градски транспорт и тротоари. не

0
7 април 2026 г.

Лоша инфраструктура

от В. Г.

Прекалено застрояване и почти никакво междублоково пространство, зелени площи няма.

+1
7 април 2026 г.

Абсолютен ужас

от Ганчо М.

Не знам какво му е достъпното и кой е дал този отзив. Кварталът е покъртителен, казва ви го човек, който 10 години се мъчи там. Какви училища има също не ми стана ясно.

Освен някакви частни градини и френския лицей? Та като търсиш учебни заведения на картата и е като напръскано против хлебарки... Трафикът е непоносим, а без трафика си изгубен в разпадащия си се комплекс.

Всичко е в прах защото улиците са били препикавани неколкократно от камиони на общината. Граничен парк? Моля ви се, вземи това задръстване преди да стигнеш там.

Искаш да вървиш пеш? Успех, но няма тротоар, бъди мъж, избери Симеоновско шосе. Ще има метро?

Даа, супер, ама след още 10 години. Инвестирайте по-умно от мен, тук не става за живот ако трябва в 8:30 да бъдеш някъде.

+3
29 март 2026 г.

Удобен с читави жилища.

от Симо

Кварталът е лесно достъпен и на комуникативно място, ако имате автомобил. За това и оценката е 4. Има какво да се желае спрямо градски транспорт.

-1
2 март 2026 г.

Търсите брокер в Витоша?

Намерете подходящ брокер, който познава квартала

Бисквитки и поверителност

Използваме бисквитки за подобряване на вашето изживяване в съответствие с GDPR и ЗЗЛД.