Квартал Стрелбище, София

София
3.0
5 отзива
от живущи в квартала

Стрелбище е жилищен квартал в район Триадица, разположен между бул. България, бул. Гоце Делчев и Иван Вазов. Името идва от военното стрелбище, което с…

Подходящ за / Време до центъра

Подходящ за: Заможни купувачи · Семейства с деца · Хора с кола Време до центъра: 17-25 мин с кола

Колко струва моят апартамент?

Получете оценка на вашият имот за секунди

Отзиви за Стрелбище(5)

Беше хубав квартал

от Гошо Г.

Презастроен с малки блокчета, които взимат акт16 с трика за двв коли върху едно парко място чрез хидравлична платформа. Съответно колите, за които уж трябва да има парко място са по улиците. Тотална мърлявщина - не се коси, не се мете, редовно едрогабаритните отпадъци не се извозват.

Отделно живущите са подложени на постоянен тормоз от ЦГМ. Напълно се с недобросъвестни стопани на кучета, навсякъде е пълно с изпражнения. Тротоари, полянки...

Събота и неделя гостите на Южен парк паркират в квартала и това допълнително затруднява живущихе.

+1
3 юни 2026 г.

Спокойно за семейство

от Петър Г.

Близо до парк,метро и има пространство между сградите

0
8 април 2026 г.

Започна да се пълни с парвенюта

от И. И.

Последните 10 години се напълни с парвенюта. Нагли, невъзпитани. Паркира се навсякъде из градинки и се разнася прах и кал.

Новобогаташите, населили се през последните години, си избиват комплексите паркирайки под носовете си по пешеходни пътеки, тротоари и където им е удобно. Хубавото е, че селянията им личи от километри и колкото и да им се иска, не могат да си прикрият тъпотата. Събота и неделя пък цяла София се изсипва в парка и местните сме свикнали, че в тези дни парка за нас не съществува и не стъпваме там.

Дано парвенютата си намерят някой снобски квартал и да се преселят в него.

0
7 април 2026 г.

Прекалено прехвалено

от Гергана П.

Давам две звезди само заради парка, който ако си от квартала, не посещавай събота и неделя, и вечер, защото е пълно с пуснати кучета, хвърчащи колела, тротинетки, ролери и какво ли още не, което може да бутне едногодишното ти дете, което се опитва да ходи. Квартала пълна скръб, паркирането е скандално, освен че места няма, ами и гробниците висят пред блока, а ако спреш на някой на мястото, малеее, в най-добрия случай ще се разминеш с вдигната чистачка. Иначе избор от магазини има, но прекалено населено.

-1
7 април 2026 г.

Още един готин квартал

от Георги Н.

Също готин квартал, хората са много готини,А южния парк, умирам за него. Където и да ходя винаги минавам през парка. Олигофрени има навсякъде, но там се броят на пръсти.

Но ако си учтив, и добър и гледаш да не пречиш, няма проблем.

0
1 април 2026 г.

Търсите брокер в Стрелбище?

Намерете подходящ брокер, който познава квартала

Бисквитки и поверителност

Използваме бисквитки за подобряване на вашето изживяване в съответствие с GDPR и ЗЗЛД.