
Павлово е стар жилищен квартал в район Витоша, разположен в подножието на Витоша планина, около бул. Цар Борис III и ул. Прелом. Запазва вилен характе…
Подходящ за: Заможни купувачи · Природолюбители · Хора с кола Време до центъра: 24-32 мин с кола
Получете оценка на вашият имот за секунди
Изключително лош транспорт! ТБ в е на 20-25 минути, АБ 63, който е изключително удобна връзка с Метро, е на 30минути в най-добрия случай, ТМ 11 е направо на 11 дни! село.
Какво му е бързото?! ливади и Павлово преди да сляза на метростанцията. Ниското строителство е предимство.
Има 4 училища в района.
Спокоен и приятен квартал , разположен между булЦар Борис III и бул.Братя Бъкстон. Много зелен квартал, с ограничение във височината на строителство. Подходящ за семейства с малки деца, има градинки и места за игра. Новите сгради имат парко места и гаражи, но за съжаление новодошлите не ги купуват, а задръстват улиците с паркирани автомобили
Прекрасен тих квартал, близо до Витоша, с малки магазинчета.
Спокоен квартал !!!
Презастрояването е огромно в квартала. На мястото на всяка къща изниква кооперация с поне 20 апартамента. Има една градинка на кръговото движение, където може да си играят деца.
А за разходки или каране на колело е почти невъзможно. Връзката с градския транспорт е много зле. Има нови линии, които да помагат, но те са на 30 мин.
Спокоен квартал в близост до планината. Чудесен за отглеждане на деца. Пълно е с млади хора, а вечер е тихо и спокойно.
Има удобен транспорт. Не бих живяла на друго място.
Паркирането става все по трудно. Има доста изоставени, паркирани коли, които не се отстраняват.
Спокоен и приятен, вече мн застроен. Контрол липсва в тази област и според мен следва да се спре това строителство
Транспорта е много зле...Наскоро промениха линия рейс 107, направиха го от Овча Купел до Карпузица...пуснаха една сапунерка от Бояна до Красно село...така на практика успешно прекъснаха връзката Бояна- Княжевжо...Трябва на Павлово да пресичаме натоварено кръстовище, за хванем 107, в обратна посока няма спирка?!?! Имаше и бусче 801, който на кръговото на Павлово въртеше...няма го вече.... беше хубаво , имаше пазарче, цветарски магазин, сега нищо няма разрушиха го...
Добър е за отглеждане на деца.
Спокойствие, в Павлово някак си интензитета на големият град изчезва. Малък и сигурен квартал. Идеално място за отглеждане на деца в София.
Намерете подходящ брокер, който познава квартала
Получете оценка на вашият имот за секунди
Намерете подходящ брокер, който познава квартала
Използваме бисквитки за подобряване на вашето изживяване в съответствие с GDPR и ЗЗЛД.